Spam Poison
Community

20 Years

Feeding spammers
since 2003

Latvian

 

Cīnies ar Spameriem

Cīnies ar Spameriem

WWW Roboti (pazīstami arī kā ceļotāji, klejotāji, zirnekļi, ložņātāji vai boti) ir programmas, kas ložņā pa Internetu starp lapām, kas savstarpēji savienotas ar saitēm, kas padara robotu ceļojumu praktiski bezgalīgu, ievācot informāciju par tām. Kad spambots apmeklē jūsu mājas lapu, blogu, forumu, utt., visas saites kas atradīsies tajā tiks pārmeklētas uz e-pasta adreses klātbūtni, uz kuru vēlāk tiks sūtītas mēstules.

 
Tagad jūs varat cīnīties pret šiem robotiem!

Viss, kas jums jāizdara ir jāievieto pie sevis saite uz šo lapu, lai kad spambots apmeklē jūsu lapu, tas tiktu iesūkts šajā. Lai ievietotu saiti uz šejieni, vienkārši lietojiet šo vienkāršo paraug kodu:

 
Teksts : Spamam Nē! Spied Šeit!

<a href="http://latvian-1669885744.spampoison.com">Spamam Nē! Spied Šeit!</a>

 
Bloga Tags :

<a href="http://latvian-1669885744.spampoison.com"><img src= "http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif" border="0" width="80" height="15"/></a>

 

Šī saite pārcels e-pastu meklējošos botus, lai ieslodzītu tos viltus saitēs, kas iebaros botiem praktiski bezgalīgu skaitu dinamiski ģenerētu viltus e-pasta adrešu ar robotus maldinošiem domēniem! Šis pasākums padarīs viņu ievāktos datus praktiski nekam nederīgus, tie zaudēs jebkādu komerciālo vērtību.


Mēs Īpaši Pateicamies Jurim Stoļarovam, kurš palīdzēja mums radīt šīs lapas Latvisko versiju. Apmeklē viņa portālu par.lv

 

 

 
Monitoring by
PRTG Network Monitor